7.8.2012-7.4.2014
I recently read your comments guys. I am still so grateful for all of you. - 8.10.2015

Všechno jednou končí

7. dubna 2014 v 18:27 | Raduš
Uf, okey, tak můžeme teda začít.
I když teda vůbec nevím jak. Jsem trošku nervózní, abych se přiznala a za tu dobu co tu jsem, bych toho chtěla říct TAK MOC. Ale prostě nemůžu.

Ale jako úplně první bych vám měla poděkovat. Za vše. Za každý komentář, za každou hvězdičku za každou minutu či vteřinu strávenou na tomhle blogu. Za každý povzbudiví komentář nebo úsměv na mé tváři když jsem si vaše poznámky četla.

Za to, že jste mě neodsoudili za ty hrozné články a povídky co jsem tady kdysi zveřejňovala. (Za to jste mě měli rovnou zastřelit). Děkuju že to jste se mnou vydrželi celých 22 měsíců.

Což máte skoro dva roky. Páni.

Za tu dobu se toho změnilo hodně. Vzhled blogu, několikrát. A hlavně můj styl psaní a pohled na svět psaní fan fiction.

Když se na to podívám zpětně. (Že bych se chtěla nějak vyhlubovat chňo, to ne). Ale zlepšila jsem se. O dost. Vyrostla jsem. Vy taky. A kluci, taktéž.

Ale to jen díky vám. Všechno tohle díky vám.
Někdy totiž bylo tohle místo jediné, co mi dělalo v životě radost. Psaní a vy. :))

Za to vám moc děkuju.

Děkuju za neuvěřitelnou přízeň, komentáře a povzbudivé ohlasy, které mi přicházeli denně.
Miluju vás, fakt.

(Ježiši...určitě jsem nenasala všechno ale whatever..)Jak už jste ale asi pochopili v průběhu čtení...
Ano..blog končí. :) Ne teda, že bych ho vymazala nebo tak. Nechám ho tady pro zatracené lidičky co tady zabloudí ale já už tady, s tímhle, končím.

Vím že jsem řekla že až dopíšu všechny povídky ale..bohužel Už to na mě padlo.

Takže se omlouvám že nezačnu psát všechny nové povídky. Omlouvám se že se nedozvíte s kým začne Niall chodit v Occupational hazard-love nebo že nezažijete školní ples v Undefield love. To nemluvím o Larryovce, která měla končit smutně ale teprve jsem napsala jeden díl......

Ale prostě mi došlo, že nikdy nebudu patřit mezi ty lepší writerky a že moje "zlepšování" jde od 10 k 5. Věřte mi, v mé hlavě ty povídky zní skvěle....ale co z toho, když to neumím napsat?
Další věc je ta, že těch povídek píšu vážně hodně a čím víc, tím lepší ty povídky jsou, že jo. A já prostě nejsem tak dobrá, abych vykouzlila z každé povídky něco dokonalého. Je mi líto.

A je mi to líto, protože jsem toho chtěla napsat ještě fakt hodně.

No a poslední věc, když jsem viděla ve sledovanosti (nebo ako sa to volá to na tom blogu O.o) že tu v sobotu přišlo jen devět lidí (chodí tu několikrát víc ale koment padne stejně jen jeden :))) ) Rozhodla jsem se.

Ale může te být na sebe pyšní. Jen díky vám jsem tu byla tak dlouho.

Psát nepřestávám. Miluju to. Jen už nebudu psát tady :) Na blog budu chodit pořád, opravovat a předělávat staré povídky a dívat se, jestli tady někdo chodí nebo jestli jste na mě hned zapomněli. (Být na vašem místě tak bych to udělala už dávno :D)

Nechávám prostor pro nové, začínající, odhodlané a lepší writerky. Když jedna přestane, nikoho neubude ju? :)

Díky psaní jsem poznala spousta skvělých lidí a hodně jsem se toho naučila. Bla jsem tu, když mi bylo nejhůř a vy jste tu byli taky. Nezapomínejte že lidi jako já, jsou tu jen pro vás :) Spousta stálých čtenářů odešlo ale zase přišlo.

Ale ať tu chodíte už několik týdnů nebo jste tady poprvé, tak děkuju. Moc.


Chtěla bych vám toho tolik říct a napsat. Tooooolik toho. Ale...ale...:))
(Co vy víte, třeba si někdy zase založím blog O.o..)

Znova se omlouvám za nedopsané ff, za váš stracený čas a za ty kecy co jsem tady vydávala :D (A vy jste si to četli :p )

Uff no vzala jsem to hopem ale vážně mě teď nic nenapadá :)

Znova děkuju moc za všechno. Děkuju za tenhle blog, příležitost a za vás.

Miluju vás

ale tenhle blog se dnes uzavírá.

A když jsem se nějak neproslavila a průměrně tu tak chodilo 40 lidí děnně :D)
Jste úžasní.

Navždycky vaše a s velkou láskouŠiřte lásku a Ziall všude :3


Pořád si myslím že je Niall idiot :))))


Byla bych moc vděčná kdyby aspoň dneska, dneska jste tohle okomentovali. Váš názor - pozitivní či negativní. Vaše poznámky ke všemu. Dotazy. A vůbec všechno, co jste mi kdy chtěli říct.
Máte prostor guyz.

:)


(Kruciš, ale já měla hodně nachystaných jednodílovek pff)


Přeji krásný zbytek (života) dne... lost of love

Už vážně končím.ale vážně :D:)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kááááája :33 Kááááája :33 | 7. dubna 2014 v 18:59 | Reagovat

Dopiš prosím aspoň jednu povídku.Prosím,když už ho musíš zrušit (strašně mi tím ublížíš....) tak doopiš aspoň jednu povídku!nebo mi je jako klidně můžeš posílat do zpráv,jestli by jsi byla TAK OCHOTNÁ.A psát umíš a úžasně,přestaň s těma kecama,že ne!Asi tě nemá cenu přemlouvat,abys ho nezrušila,tak se o to ani nebudu pokoušet.Já tvoje povídky miluju nadevše a nikdy nepřestanu.Škoda Raduš..

2 Marťáá:* Marťáá:* | 7. dubna 2014 v 19:44 | Reagovat

Vašendová....Vašendová....Vašendová....já tě zastřelím fakt...! :'( Proč..? Proč prosímtě..? :OO Já nechce abys skončila..! Co budu teď dělat...? :O Prosím....Prosíím....že je to jen Aprílovej vtípek?? (Ikdyž není 1.dubna, ale co...) Prosím...! :'( Už jsem ti to říkala....a říkám ti to znova.....Já jsem na tvých povídkách tak nějak vyrůstala...a pořád vyrůstám....takže já fakt nechci abys skončila...nikdo to tady nechce..! Já vím, že toho máš hodně....ale prosím...nedělej to..! :'( My tě milujeme...milujeme tvoje povídky...!!! A kurva fakt mě sere, že se nedozvím s kým bude Niall nebo jak to bude v I'll save you....-.- Ale vážně....nesmíš skončit....:'( A nepodceňuj se tak...co já bych dala zato, abych psala alespoň ze čtvrtiny jako ty....:/ Prosím...já fakt budu klečet na kolenou..! Jen prosím...prosím prosím prosím....nekonči..:'( Ne teď...po těch všech úžasných povídkách co byly...ale i těch co teprve měly být....Jsi fakt úžasná writterka....pro mě navždycky...:')) No tááááák...to mi/nám přece nemůžeš udělat..:'( Nééé....vůbec tady nebrečím...Nee....Možná si říkáš...:Bože  co je to za Carrotku...-.- Já vím....ale prostě....nesmíš skončit....protože tvoje povídky jsou fakt totálně úžasné....a já myslím, že by ses mezi ty slavné writterky klidně mohla dostat....chce to jen čas...a chuť....a tu ty máš...navíc...nikdo se ze dne na den nestal slavným..pochop....chce to čas....a já myslím, že ty bys to hravě zvládla...;) Seš fakt úžasná...ale přiznejme si....z poloviny za to můžeme my, čtenáři..kdyby jsme víc komentovali tak by to dneska nemuselo dopadnout tak jak dopadlo....a já se ti fakt omlouvám...poslední dobou jsem byla zažraná do čtení Afteru, a na tvůj blog jsem se ani nepodívala....jsem idiot....Promiň mi to...:/ Ale myslím, že každý, každý kdo si tady něco přečetl...by to měl okomentovat...každý má snad ruce ne? Tak sem KURVA něco napište nebo vás fakt všechny oficiálně nesnáším...-.- Tečka. Ne počkat...!!! Ještě něco....Raduš, jestli si to čteš, prosím, nekonči s tím...:'( Prosím...:'( Já fakt chci abys pokračovala...pořád....doteďka si pamatuju první povídku co jsem si tady přečetla....nikdy nezapomenu...a když jsi mi pak řekla, že to  píšeš ty....vidělas moji reakci....prosím bobéé...:'(

Dobře si to rozmysli...

Mám tě ráda...xx

3 kendall kendall | Web | 7. dubna 2014 v 23:48 | Reagovat

píšu zti hidtoricky první komnentář ... nekonči prosím, miluji to tady a opovaž se s pasním přestat -_- .  co já budu bez tvýchh povídek dělat ? ... Koukej psát dál .... zlepši to tady celý .... ! udělej  z toho povídkový blog o 1D a uvidíš,že budeš tu mít hodně lidí prosím jen nekončí prosím ♥

4 SissinQQa SissinQQa | 8. dubna 2014 v 11:27 | Reagovat

Víš co ti řeknu, jsi normální srab. Podle mého názoru ano, ať si mě tady každý hatuje, ale prosíš o názor, ať pozitivní tak negativní a já to nemyslím ve zlém, to určitě ne. Jen mě to štve. Píšeš, jak psaní miluješ tak proč končit s blogem? Nějak nevidím důvod. Sama říkáš, že jsi se zlepšila. A ANO zlepšila, já na tenhle blog chodím od samého začátku, přečetla jsem každičký článek, do posledního písmenka a chodila jsem sem ráda a to moc! Strašně ráda jsem si četla tvoje povídky, viděla jsem v nich to odhodlání, tu lásku psát a kam se to teda všechno podělo? Ta láska? Tu lásku jsem na tvém psaní milovala a byla tady od prvního článku. Asi jsi jí ztratila, jinak bys nekončila. Píšeš skvěle, protože to děláš po svém, máš svůj styl, svoje psaní, svoje nápady, které jsou originální a to se teď cení. Nechápu, jak můžeš říct, že k těm nejlepším writerkám nepatříš, jak to víš? Podle toho co si myslíš? A zeptala jsi se nějaké holky, která ti fandí, miluje tvoje psaní? Každá má svůj žebříček best writerů a moje milá zlatá, TY jsi patřila k těm mým, obsadila jsi si jednu z těch úplně prvních příček. Je hloupost končit. Podívej se na ty nedokončené povídky, tak ráda je čtu a Occupational hazard-love, bože tak to je vážně bomba! Ta povídka má všechno, děj, zápletku, příběh, který chytne, srdce... Nebuď hloupá a nedělej to! Bude to chyba, které by jsi mohla litovat a pak už by to nebylo takové.
Vážně tě na kolenou prosím, nedělej to, nekonči, jinak ztratím jedu ze svých nejoblíbenějších writerek a to vskutku nechci!!

5 Evee. Evee. | 8. dubna 2014 v 16:40 | Reagovat

pozitivní nebo negativní ?

i hate you so much
so so so much

nikoho neubude? fakt?

tak proč odcházíš ty?

ubude tebe a ty jsi někdo s velkým N.

a talentem.

proč se starat o to, že někdo píše líp? když psaní.. miluješ. to, co jsi napsalo, mělo pointu, nápad a i nádech toho, jak tě to baví. to většina povídek postrádá, ať už jsou jak gramaticky tak jakkoli správné.
ty, tvůj blog a všechno kolem si nezaslouží končit. věř mi.

čeká tě Leeronica. Ni s Harym. ořece to jen tak.. nezahodíš.

každopádně je to tvé rozhodnutí a my ho musíme respektovat.

ale měla bys vědět, že je to nehorázná škoda. protože ty na to máš.

:)

a nebýt tohohle blogu, tak jsem tě nikdy nepoznala. neposlala jsi mi čokoládu a já ti tu dlouhou povídku.

mám tě hrozně  moc ráda.

a tenhle blog, tvůj talent a ty si konec nezasloužíte.

<3

6 Ilča Ilča | Web | 11. května 2014 v 11:18 | Reagovat

Škoda, mám tento blog ráda, hlavně ty povídky.

7 Kikuš Kikuš | 20. května 2014 v 13:20 | Reagovat

To je škoda:(Si úžasná writterka.A milujem tvoje poviedky-I'll save you,Undefield love,A tak nějak to vzniklo a všetky jednodielovky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama