7.8.2012-7.4.2014
I recently read your comments guys. I am still so grateful for all of you. - 8.10.2015

I'll save you.....18.díl

26. března 2014 v 19:49 | Raduš |  I'll save you....Ziall


"Jedem" Rozhodně jsem pronesl a dveře jsem s bouchnutím zavřel. Naštvaně jsem popadl pás a zapl jsem ho. Ruce jsem položil na volant, a až po hlubokém nádechu a výdechu, jsem strčil klíč do zapalování a nastartoval.

Důkladně jsem jedním okem zkontroloval Nialla který pořád, mlčky, cosi sledoval přes přední sklo a nervózně si mnul prsty.
Nu, sám pro sebe jsem ale mohl konstatovat že je na tom o trochu lépe.

"Na co se tam díváš?"
Podezřívavě jsem pohlédl stejným směrem jako on a zrak mi padl na vůz před námi. Přesněji,na toho nevím-co-je-to-blinkr-ani-brzda řidiče.

Uviděl nás. Oči zabodl to těch Niallových a děsivě si ho prohlížel. Jako kdyby se chtěl každým okamžikem rozběhnout z auta, popadnout ho a někam ho odnést.

Ta představa mě děsila.

"Nedívej se tam"
Rázně a káravě jsem Niallovy nařídil, jako kdyby to byl můj syn, ale sám jsem se na toho chlapíka musel ještě jednou podívat. Snad, pro jistotu.
"Uh, ať už to máme za sebou"

Zapl jsem světla, vyklonil jsme se abych viděl na zadní cestu a z místa nehody jsem rychle vycouval. Nemám zájem o policajty či nějaké zvědavé čumili okolo, co se tady zbíhají. O pár metrů dál, než se moje auto pořádně vzpamatovalo, jsme konečně byli zase na silnici.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | 28. března 2014 v 18:19 | Reagovat

Super,super :33 dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama